„Intersolar“ metų produkto apdovanojimą pelnęs ABB saulės inverteris iki 65 proc. sumažina logistikos ir montavimo sąnaudas

2018-06-26 - "Intersolar Europe" 2018 metų apdovanojimuose naujasis 185 kW galios ABB PVS-175-TL inverteris pramonės ekspertų buvo išrinktas PV inovacijų laimėtoju.


Kartu su visais pagrindiniais tradicinių inverterių privalumais inovatyvus modulinis dizainas reiškia, kad norint optimaliai užpildyti energijos bloką reikia iki 65 procentų mažiau inverterių, ir nebereikia papildomų grandinių apjungimo priedų. Tai leidžia sutaupyti iki 65 proc. montavimo ir logistikos sąnaudų ir taip pagerinti elektros energijos gamybą ypač didelėse saulės elektrinėse.

Trifazis PVS-175-TL turi pažangias skaitmenines ABB Ability™ galimybes ir užtikrina iki 185 kVA galią, 800 Vac išėjimo įtampą ir itin didelės 1,3 kW/kg galios tankį. Tai ne tik maksimaliai padidina ypač didelių saulės elektrinių atsipirkimą, bet taip pat sumažina sistemos sąnaudų balansą mažoms ir didelėms PV saulės sistemoms.

„Kadangi aukštos įtampos ir aukštesnės galios klasės sprendimų paklausa ir toliau auga, džiaugiamės galėdami saulės energetikos pramonei pristatyti lankstų ir universalų sprendimą. Didžiuojamės, kad mus įvertino pačiu aukščiausiu šios pramonės lygiu, o ypač todėl, kad rinka pereina prie naujų technologijų, paverčiančių saulės energetiką patikimesne, saugesne ir ekonomiškesne," - sakė ABB saulės energetikos padalinio vadovas Giovanni Frassineti. "Šis naujausias mūsų produktas ne tik palaiko didesnės galios tankį, bet ir paspartina montavimą, sutrumpindamas paleidimo laiką. Operatoriams papildomą naudą suteikia saulės elektrinės monitoringo bei proaktyvios priežiūros galimybės, kurias užtikrina pažangūs komunikacijos ir skaitmeninimo sprendimai."

Greitas ir paprastas montavimas, geresnis prieinamumas ir matomumas, pažangus skaitmeninis ABB Ability™ monitoringas, ilgesnės PV modulių grandinės ir modulinis bevielis dizainas - tai tik keletas PVS-175-TL privalumų.

Pirmą kartą pristatytas parodoje "Intersolar Europe" PVS-175-TL yra "plug-and-play" inverteris, kurį galima lengvai įdiegti tiesiai į esamą PV modulių sistemą, naudojant tą patį procesą, kaip diegiant PV grandinių optimizavimo sprendimus.

Speciali programa leidžia lengvai ir greitai gauti diegimo instrukcijas ir visus inverterius sukelti į vieną platformą bei paleisti greičiau nei per 20 minučių.

Aukštos kokybės PVS-175-TL užtikrina:


  - Didelį galios tankį. Didžiausias rinkoje 1500 Vdc inverteris, kuris leidžia iki 65 proc. sutaupyti logistikos ir montavimo sąnaudų.

  - Lengva instaliuoti, taip mažinant OPEX sąnaudas iki 30-40 proc. Inverterių montavimui gali būti naudojamos esamos PV modulinės montavimo sistemos ir tam nereikia jokių kitų įrenginių, tokių kaip DC ar AC optimizavimo sprendimai; tai taupo elektrinės paruošimui reikalingą laiką ir sąnaudas.

  - Didesnis našumas, neprarandant universalumo. Virš 12 MPPT įvesties kanalų - didžiausias rinkoje spektras. Inverterio sprendimai gali būti lengvai pritaikomi ant žemės montuojamiems įrenginiams.

  - Modulinis ir bevielis dizainas. Tiesiogiai gali būti prijungta iki 24 DC grandinių, nes yra integruoti nuolatinės srovės ir kintamosios srovės kirtikliai, todėl nereikia atskirų DC grandinių ir AC pusės optimizavimo sprendimų.

  - Patobulinta O&M gali būti pasiekta elektrinės eksploatavimo metu per unikalią „AdvancedCooling“ aušinimo koncepciją. Vidiniai ventiliatoriai (kurie nėra didelio galingumo inverterio aušinimo ventiliatoriai) gali būti lengvai pašalinami numatytos techninės priežiūros metu, o galios modulis gali būti lengvai pakeistas be intervencijos į kitas inverterio dalis. Tai prailgina produkto gyvavimo trukmę ir patikimumą bei sumažina O&M sąnaudas.

  - ABB Ability™ skaitmeninimas tai patogumas vartotojams: nuotolinis monitoringas, galimybė planuoti techninę priežiūrą, integracija su naujais IP protokolais, keli duomenų srautai ir servisai gali būti paleisti lygiagrečiai.


ABB nuolat investuoja į mokslinius tyrimus, tobulina savo portfelį ir teikia integruotus technologinius ir paslaugų sprendimus, kurie optimizuoja bet kokio saulės energetikos sprendimo patikimumą, investicijų grąžą ir atitikimą vietos rinkos reikalavimams.

ABB (ABBN: SIX Swiss Ex) yra elektrifikacijos produktų, robotų ir pavarų, pramonės automatizavimo ir elektros tinklų novatoriškų technologijų lyderė, aptarnaujanti energetikos, pramonės, transporto ir infrastruktūros objektų užsakovus visame pasaulyje. Tęsdama daugiau nei 130 metų siekiančią inovacijų istoriją, šiandien ABB kuria skaitmeninę pramonės ateitį ir žengia energetikos bei ketvirtosios pramonės revoliucijų priekyje. Tapusi tarptautinių FIA "Formulė E" lenktynių partnere ABB plečia e.mobilumo ribas ir prisideda prie tvarios ateities kūrimo. ABB dirba apie 135.000 darbuotojų daugiau nei 100 šalių. www.abb.com

   • Twitter
   • Facebook
   • LinkedIn
   • Weibo
   • Spausdinti
   • Siųsti el. paštu
  seitp202 13dc90e8e8fe69b6c12582b70034298d