ABB saulės energetikos sprendimai "Intersolar" parodoje

2018-06-06 - š.m. birželio 20 - 22 dienomis Miunchene vyksiančioje “Intersolar 2018” parodoje bus pristatyti nauji ABB saulės energijos sprendimai.


PVS-175 aukštos įtampos keitiklis

ABB remia saugesnę, švaresnę ir tvaresnę saulės energetiką ir toliau plečia produktų portfelį.

Bendrovė skiria didelį dėmesį saulės energijos sektoriaus saugumui, patikimumui ir pelningumui bei teikia visą spektrą sprendimų nuo saulės šviesos iki kištukinio lizdo. Tai patvirtina ABB saulės energetikos padalinio vadovas Giovanni Frassineti: "Pristatome technologines naujoves bei plečiame mūsų pardavimus bei servisą visose brandžiose ir besivystančiose saulės energijos rinkose."

"Didžiuojamės galėdami “Intersolar 2018" parodos metu rinkai pristatyti naujus sprendimus, pritaikomus visose energetikos srityse – sinchronizuotam darbui su tinklu bei tinklą kuriančiose sistemose. Tokios naujienos kaip revoliucinis aukštos įtampos keitiklis PVS-175, naujasis REACT 2 sprendimas su energijos kaupimu, integruojamas su ABB-free@home® ir AC Wallbox EVLunic automobilio įkrovikliu, parodo kaip saulės energija gali būti naudojama šiandien ir ateityje. Be to mūsų saulės keitiklių portfelyje yra ir skaitmenizavimas, kurį užtikrina ABB Ability™ platforma ir tai nurodo tvarius ateities saulės energijos sistemos sprendimus."

ABB stende (Nr. 210, salėje B2) demonstruos naująjį 1500 Vdc aukštos įtampos keitiklį PVS-175, skirtą ant žemės montuojamoms didelės galios elektrinėms. Jis turi aukščiausią galios reitingą savo klasėje ir gali pasiekti iki 50 procentų didesnį energijos atidavimą, lyginant su mažesnėmis kintamosios įtampos sistemomis. Šis produktas pasiekia itin didelės galios tankį 1,3 kW/kg, maksimaliai padidindamas visų naudojamų antžeminių įrengimų atsiperkamumo laikotarpį.

Naujasis 1500 Vdc keitiklis taip pat yra įtrauktas į "Metų produkto" kategoriją prestižiniuose "Intersolar" apdovanojimuose.

Be to, parodoje bus demonstruojamas naujasis ABB REACT 2 sprendimas su energijos kaupimu, turintis ilgalaikę bateriją ir suteikiantis didžiausią iki 12 kWh gyvenamiesiems namams skirtą saugyklą. REACT 2 energijos suvartojimo efektyvumas yra 10 proc. didesnis nei žemos įtampos alternatyvos. Naudojant modulinį dizainą ir integruojant REACT 2 su kitais produktais, pvz. ABB-free@home® ir automobilių įkrovimui skirtu AC Wallbox EVLunic , gali būti sutaupomos namų energijos sąnaudas iki 90 proc. ir greičiau bei ekonomiškiau panaudojama saulės energija.

Tuo tarpu išmaniesiems komerciniams pastatams, kurie naudoja saulės energiją, idealus sprendimas yra PVS-50/60. Jis padeda supaprastinti instaliavimą ir aptarnavimą, o svarbiausia optimizuoja bendrą visos elektrinės savikainą. PVS-50/60 su Installer APP aplikacija suteikia pažangiausią komunikaciją ir valdymą bei sutrumpina įrenginio konfigūravimo laiką iki 70 procentų. Jis lengvai gali būti integruojamas į trečiųjų šalių įrenginius, taip integruojant esamas energijos valdymo ir stebėjimo sistemas.

ABB toliau stiprina savo PVS keitiklių asortimentą, pristatydama ekonomišką, naujos kartos centrinį keitiklį PVS980. Naujasis PVS980 centrinis keitiklis, kuris bus prieinamas 2019 m., yra kompaktiškas, lengvai pastatomas ir eksploatuojamas lauko sąlygomis. Jis leidžia integruoti keitiklius su vidutinės įtampos komponentais į ekonomiškai efektyvų 40 pėdų jūrinio konteinerio dydžio sprendimą.

Taip pat bus pristatomas naujas dvikryptis (angl. bidirectional) keitiklis PVS980-58BC, kurio galia yra iki 2.3MVA. Jis yra skirtas dideliems energijos saugojimo tinkluose sprendimams. Produktas leidžia saulės energijos įrenginiams sinergizuoti savo veiklą, techninę priežiūrą ir aptarnavimo grafiką dėl tos pačios energijos perdavimo platformos, kuri naudojama ir saulės, ir energijos saugojimo keitikliuose. PVS980-58BC siūlo pilną aktyviosios ir reaktyviosios galios reguliavimą su pažangiomis tinklo palaikymo funkcijomis. Tokiu būdu 1500 Vdc PVS980-58BC tinka aukštos įtampos baterijų bankams bei didina energijos saugojimo sprendimų konkurencingumą.

Galiausiai bendrovė pristato ABB Solar Care – tai fiksuota, metinė fiksuoto dydžio paslaugų sutartis, kuri užtikriną ir apsaugo investicijas į saulės energetiką per visą gyvavimo ciklą. ABB serviso programa leidžia klientams aktyviai valdyti priežiūros išlaidas, o sutartis, priklausomai nuo kliento poreikių, galima dviem lygmenimis - "Expert" ir "Pro". Ji apima modulinį paslaugų rinkinį ir suteikia patikimą ir planuojamą saulės keitiklių priežiūrą iki 30 metų.

Aplankykite ABB Solar stendą Nr. 210, salėje B2 "Intersolar 2018".

ABB (ABBN: SIX Swiss Ex) yra elektrifikacijos produktų, robotų ir pavarų, pramonės automatizavimo ir elektros tinklų novatoriškų technologijų lyderė, aptarnaujanti energetikos, pramonės, transporto ir infrastruktūros objektų užsakovus visame pasaulyje. Tęsdama daugiau nei 130 metų siekiančią inovacijų istoriją, šiandien ABB kuria skaitmeninę pramonės ateitį ir žengia energetikos bei ketvirtosios pramonės revoliucijų priekyje. Tapusi tarptautinių FIA "Formulė E" lenktynių partnere ABB plečia e.mobilumo ribas ir prisideda prie tvarios ateities kūrimo. ABB dirba apie 135.000 darbuotojų daugiau nei 100 šalių. www.abb.com

   • Twitter
   • Facebook
   • LinkedIn
   • Weibo
   • Spausdinti
   • Siųsti el. paštu
  seitp202 318f97c32f9447ebc12582a400343404