Naujas ABB variklio paleidimo sprendimas be papildomų įrankių ir laidų

2018-02-20 - „Push-in“ dizainas taupo laiką, nebereikia įprastinio priveržimo ir suteikia nenutrūkstamą darbą.

ABB pristato variklio paleidimo sprendimus su Push-in Spring technologija, kurią naudojant išvengiama instaliavimo klaidų. Inovatyvus, įrankių nereikalaujantis sprendimas pagreitina laidų pajungimą, užtikrina atsparumą vibracijai ir taip užtikrina patikimesnį darbą.

ABB „du viename“ dizainas apjungia Push-in ir Spring technologijų privalumus viename terminale.

Push-in režimu be papildomų įrankių gali būti prijungti standūs arba lankstūs su antgaliais laidai. Jie tiesiog įstumiami į laidams skirtas skyles ir taip iki 50 proc., lyginant su įprastu Spring sprendimu, sutrumpinamas pajungimo-instaliavimo laikas. Toks instaliavimas yra žymiai paprastesnis, o savaime užsispaudžiantys gnybtai padeda išvengti pajungimo klaidų. Tai reiškia, kad nebereikia papildomai priveržinėti gnybtų.

Spring režimu paprasčiau pajungti mažo skerspjūvio kabelius ar kabelius be antgalių, o taip pat žymiai greičiau atjungiami variklių paleidikliai. Specialistas prieš jungdamas kabelį turi tiesiog į pažymėtas skylutes įkišti atsuktuvą. Šis vieno etapo procesas supaprastina ABB sprendimo naudojimą ir padaro mažiau žalos nei įprastiniai spyruokliniai mechanizmai.

Aiškiai sužymėti naujojo sprendimo gnybtai, intuityvi kabelio prijungimo koncepcija nereikalauja jokių specialių mokymų. Patogi prieiga iš priekio ir 90° kabelio pajungimo kampas suteikia ir automatinio robotizuoto surinkimo galimybę.

ABB variklių paleidimo ir saugos grupės vadovas Massimiliano Cifalitti sakė: "Šis naujas variklio paleidimo sprendimas su Push-In Spring gnybtais yra dar vienas svarbus ABB žingsnis. Skydų surinkėjams, mašinų ir įrangos gamintojams - tai būdas pagreitinti montavimo darbus ir padidinti patikimumą. Nauji ABB produktai su saugiomis, atspariomis vibracijai jungtimis taip pat rodo, kad per visą produkto gyvavimo ciklą nebereikia priveržinėti jungiamųjų laidų."

Variklių paleidimo sprendimą su naująja Push-in technologija galima įsigyti: variklinius automatus su vardine veikimo srove iki 32 A, AF..K kontaktorius - iki 38A (50 A AC-1). Bus galima įsigyti ir platų priedų, tvirtinimo rinkinių ir priedų, suderinamų net su varžtinio pajungimo asortimentu. 100 procentų be jokių įrankių montuojamas ir išmontuotas jungiamasis rinkinys žymiai sumažina montavimo trukmę. Šis apjungimo rinkinys gali sujungti tokius variklio paleidimo būdus: tiesioginis, reversinis ar "žvaigždė-trikampis".

ABB (ABBN: SIX Swiss Ex) yra elektrifikacijos produktų, robotų ir pavarų, pramonės automatizavimo ir elektros tinklų novatoriškų technologijų lyderė, aptarnaujanti energetikos, pramonės, transporto ir infrastruktūros objektų užsakovus visame pasaulyje. Tęsdama daugiau nei 130 metų siekiančią inovacijų istoriją, šiandien ABB kuria skaitmeninę pramonės ateitį ir žengia energetikos bei ketvirtosios pramonės revoliucijų priekyje. Tapusi tarptautinių FIA "Formulė E" lenktynių partnere ABB plečia e.mobilumo ribas ir prisideda prie tvarios ateities kūrimo. ABB dirba apie 135.000 darbuotojų daugiau nei 100 šalių. www.abb.com

   • Twitter
   • Facebook
   • LinkedIn
   • Weibo
   • Spausdinti
   • Siųsti el. paštu
  seitp202 521752d3e090b799c12582560047e7a8