ABB perka "intrion"

2018-07-25 - Lyderiaujanti Belgijos automatizavimo bendrovė praplės ABB kompetenciją sparčiai augančioje logistikos automatizavimo rinkoje.

ABB perka "intrion", privačią ​​bendrovę, kurios būstinė yra Huizingene, šalia Briuselio. Bendrovėje, kuri per dešimtmetį sukaupė patirtį logistikos automatizavimo sprendimų, sandėliavimo ir paskirstymo paslaugų, maisto ir gėrimų bei farmacijos pramonės srityse, dirba apie 120 darbuotojų. Šios bendrovės patirtis apima visą spektrą logistikos automatizavimo sprendimų, tokių kaip patikrinimas, produktų surinkimas, pakavimas, paletavimas, transportavimas, saugojimas, rūšiavimas, eiliškumo nustatymas bei užsakymų surinkimas.

Abi šalys susitarė neatskleisti sandorio, kuris, tikimasi, bus baigtas 2018 metų III/ IV ketvirtį, vertės.

"Šis pirkinys – tai svarbus ABB žingsnis į logistikos rinką, kuris paspartins mūsų robotikos sprendimų logistikai plėtrą,“ - sakė ABB robotikos ir pavarų padalinio prezidentas Sami Atiya. "El. verslo augimas rodo, kad mūsų klientai susiduria su daugybe siuntų bei augančiais greito pristatymo lūkesčiais, todėl ir norime jiems padėti pasirengti šiems pokyčiams."

"Logistikos centrai, kurie paprastai tvarko 10.000 siuntų per dieną, gali netikėtai susidurti su 100.000 siuntų per dieną," - sakė ABB robotikos padalinio vykdomasis direktorius Vegard Nerseth. "Anksčiau vienintelis būdas padidinti pajėgumus buvo įdarbinti daugiau žmonių. Tačiau dabar tai yra brangu, neveiksminga ir sudėtinga, nes nedaug žmonių nori dirbti sunkų ar monotonišką darbą. Robotikos sprendimai suteikia lankstumą, kuris būtinas atsiradus netikėtam pikui, o darbuotojams - galimybę dirbti saugiau ir geresnėmis ergonomikos sąlygomis."

"Intrion" vadovas Gerard Paulussen pridūrė: "Apjungdami jėgas su ABB sukursime vieną išsamiausių logistikos automatizavimo sprendimų portfelį Europoje. Mes padėsime ABB gilinti logistikos žinias ir tuo pačiu per tarptautinį ABB tinklą išplėsime savo galimybes."

"Intrion" taps ABB robotikos ir pavarų padalinio dalimi ir bus naujojo regioninio Europos taikomųjų programų - logistikos sprendimų mažmeninei ir elektroninei prekybai - centru.

ABB (ABBN: SIX Swiss Ex) yra elektros tinklų, elektrifikacijos produktų, pramonės automatizavimo bei robotų ir pavarų novatoriškų technologijų lyderė, aptarnaujanti energetikos, pramonės, transporto ir infrastruktūros objektų užsakovus visame pasaulyje. Tęsdama daugiau nei 130 metų siekiančią inovacijų istoriją, ABB šiandien kuria skaitmeninę pramonės ateitį pagal du vertybinius teiginius: elektros energijos tiekimas iš bet kurios elektrinės į bet kurį elektros lizdą ir pramonės automatizavimas nuo gamtinių išteklių iki galutinio produkto. Tapusi tarptautinių FIA "Formulė E" lenktynių partnere ABB plečia el.mobilumo ribas ir prisideda prie tvarios ateities kūrimo. ABB dirba apie 147.000 darbuotojų daugiau nei 100 šalių. www.abb.com

   • Twitter
   • Facebook
   • LinkedIn
   • Weibo
   • Spausdinti
   • Siųsti el. paštu
  seitp202 80f0c8bdc11d372ec12582d5002a895c