ABB pristatė pirmąjį 350 kW didelio galingumo elektromobilių įkroviklį

2018-04-25 - Inovatyvių technologijų lyderė ABB Hanoverio parodoje pristatė greitąjį įkroviklį "Terra HP High Power".

Didėjant elektrinių transporto priemonių skaičiui, didėja ir galingų bei efektyvių transporto priemonių įkrovimo stotelių paklausa. Parodoje "Hannover Messe" ABB pristato savo naujausią elektromobilių įkrovimo sprendimą Terra HP – pirmąjį 350 kW produktą rinkoje. Įkrovimo laikas 200 km - tik aštuonios minutės.


Terra HP puikiai tinka greitkelių degalinėse ar poilsio stotelėse, nes įkrova vykdoma itin didele elektros srove ir gali pilnai pakrauti 400 V ir 800 V automobilius.

“Dynamic DC” nuolatinės srovės galios pasidalijimo technologija leidžia dviejų galios modulių įkrovimo sistemai vienu metu krauti kelis elektromobilius (iki 350 kW), tuo pačiu dinamiškai optimizuoti elektros tiekimą dviem transporto priemonėms.

Komentuodams šį pristatymą ABB elektromobilių įkrovimo padalinio vadovas Frank Muehlon sakė: "Mes remiame elektrinių transporto priemonių įkrovimo sistemų plėtrą visame pasaulyje taip prisidėdami prie švarios aplinkos. ABB filosofijos pagrindas - tai novatoriškų ir efektyvių energijos vartojimo sprendimų, kurie gali būti išplėsti ir pritaikyti klientų poreikiams, kūrimas."

Po įdiegimo gali būti prijungti papildomi galios moduliai ir įkrovimo prieigos taškai, taip užtikrinant ekonomišką ir patikimą sprendimą ateityje, kuris gali būti plečiamas augant elektromobilių skaičiui.

Terra HP taip pat turi jutiminį ekraną ir galimybę atlikti mokėjimą skirtingais būdais.

Nuo 2010 metų ABB kuria įkrovimo sprendimus, skatindama tvarų transportą ir jau pardavė daugiau nei 6500 nuolatinės srovės įkroviklių tiek lengviesiems automobiliams, tiek komercinėms transporto priemonėms.

ABB (ABBN: SIX Swiss Ex) yra elektrifikacijos produktų, robotų ir pavarų, pramonės automatizavimo ir elektros tinklų novatoriškų technologijų lyderė, aptarnaujanti energetikos, pramonės, transporto ir infrastruktūros objektų užsakovus visame pasaulyje. Tęsdama daugiau nei 130 metų siekiančią inovacijų istoriją, šiandien ABB kuria skaitmeninę pramonės ateitį ir žengia energetikos bei ketvirtosios pramonės revoliucijų priekyje. Tapusi tarptautinių FIA "Formulė E" lenktynių partnere ABB plečia e.mobilumo ribas ir prisideda prie tvarios ateities kūrimo. ABB dirba apie 135.000 darbuotojų daugiau nei 100 šalių. www.abb.com

   • Twitter
   • Facebook
   • LinkedIn
   • Weibo
   • Spausdinti
   • Siųsti el. paštu
  seitp202 85205fd69afd0c13c125827a002e6be7