ABB užbaigė „GE Industrial Solutions“ įsigijimą

2018-07-02 - 2018 m. birželio 30 d. ABB užbaigė GE elektrifikacijos sprendimų verslo - "GE Industrial Solutions" (GEIS) - įsigijimą. Apie sandorį buvo skelbta 2017 m. rugsėjo 25 d.

2,6 milijardų JAV dolerių sandoris, apjungus ABB Ability skaitmeninius sprendimus su GEIS turimais sprendimais, atveria ABB naujas plėtros galimybes.

"Mes džiaugiamės priimdami GE Industrial Solutions į ABB," - sakė ABB vadovas Ulrich Spiesshofer. "Šis sandoris sustiprina ABB, kaip tarptautinės elektrifikacijos lyderės, pozicijas bei skatina augimą ir konkurencingumą pagrindinėse rinkose, ypač Šiaurės Amerikoje. GEIS - viena iš Tomo Edisono kompanijų, yra elektrifikacijos lopšys. Šį palikimą, GEIS tapus ABB dalimi, mes išsaugosime ir toliau vystysime."

GEIS bus integruota į ABB elektrifikacijos produktų (EP) padalinį, kuriam vadovauja prezidentas Tarak Mehta. Tam sukurtas naujas elektrifikacijos produktų sprendimų pramonei skyrius (angl. Electrification Products Industrial Solutions (EPIS)), kurio vykdančiąja direktore taps Stephanie Mains, buvusi GE Industrial Solutions prezidentė ir CEO. Šiuo sandoriu taip pat buvo susitarta dėl ilgalaikio strateginio ABB produktų ir sprendimų tiekimo GE. ABB taip pat įsigijo ilgalaikę teisę naudoti GE prekinį ženklą.

"GE Industrial Solutions ir ABB produktų portfeliai labai papildo vienas kitą ir sukuria visapusišką kompleksinį portfelį. Mes taip pat praplečiame savo tarptautinį pardavimų ir paskirstymo tinklą," - sakė Tarak Mehta. "Mes įsipareigojame aptarnauti GEIS įdiegtus sprendimus ir galėsime mūsų klientams siūlyti technologiškai pažangesnius sprendimus. Kartu mes sustipriname ir savo Nr. 2 poziciją elektrifikacijos produktų pasaulinėje rinkoje ir įeiname į Šiaurės Amerikos rinką."

ABB (ABBN: SIX Swiss Ex) yra elektrifikacijos produktų, robotų ir pavarų, pramonės automatizavimo ir elektros tinklų novatoriškų technologijų lyderė, aptarnaujanti energetikos, pramonės, transporto ir infrastruktūros objektų užsakovus visame pasaulyje. Tęsdama daugiau nei 130 metų siekiančią inovacijų istoriją, šiandien ABB kuria skaitmeninę pramonės ateitį ir žengia energetikos bei ketvirtosios pramonės revoliucijų priekyje. Tapusi tarptautinių FIA "Formulė E" lenktynių partnere ABB plečia e.mobilumo ribas ir prisideda prie tvarios ateities kūrimo. ABB dirba apie 135.000 darbuotojų daugiau nei 100 šalių. www.abb.com

   • Twitter
   • Facebook
   • LinkedIn
   • Weibo
   • Spausdinti
   • Siųsti el. paštu
  seitp202 a87a59de3fbd9e75c12582be00322795