ABB pristato naują YuMi® šeimos narį

2018-06-21 - Vienarankis YuMi - kompaktiškas, lankstus ABB robotas, kurį lengva integruoti į bet kurią gamybos liniją.

ABB plečia automatizavimo sprendimų portfelį ir parodoje "Automatica 2018" Miunchene pristatė naują vienarankį robotą YuMi .

Vienarankis YuMi yra kompaktiškas ir lengvas (9,5 kg). Jis gali būti montuojamas bet kur, t.y. ant lubų, stalviršių ar sienos, todėl jį galima greitai ir paprastai įmontuoti į esamas gamybos linijas.

Dvirankio ABB roboto YuMi, kuris buvo pristatytas 2015 metais, sėkmė paskatino sukurti vienarankį YuMi. YuMi robotų šeima - tai "Ateities gamyklos" dalis, skelbianti naują robotų erą. Robotų, dirbančių kartu su žmonėmis prie tų pačių užduočių, erą.

Jo ypač lengva ranka sukiojasi septynioms ašimis imituodama žmogaus judesius ir yra lankstesnė nei 6 ašių robotų. Šis robotas buvo sukurtas smulkių detalių surinkimui, tokių kaip elektronikos ar plataus vartojimo prekių.

Vienarankis YuMi turi tą pačią intuityvią programinę įrangą kaip ir dvirankis YuMi. Tai reiškia, kad darbuotojai gali nesunkiai ir greitai išmokyti robotą tam tikrų judesių ir taip supaprastinti jo programavimą. Paprastumas ir roboto montavimo galimybės padės gamybos įmonėms kompensuoti kvalifikuotų darbuotojų trūkumą bei sumažins kliūtis, kurios riboja naujų robotų įsigijimą vidutinėms ir mažoms įmonėms.

Universalūs YuMi šeimos robotai gali būti įvairiai derinami tarpusavyje, pvz. vienarankis YuMi gali paduoti detales dvirankiui YuMi ar sudėtingesnėse surinkimo operacijose, kur reikia daugiau nei dviejų roboto rankų, galima įrengti vienarankį YuMi.

ABB (ABBN: SIX Swiss Ex) yra elektrifikacijos produktų, robotų ir pavarų, pramonės automatizavimo ir elektros tinklų novatoriškų technologijų lyderė, aptarnaujanti energetikos, pramonės, transporto ir infrastruktūros objektų užsakovus visame pasaulyje. Tęsdama daugiau nei 130 metų siekiančią inovacijų istoriją, šiandien ABB kuria skaitmeninę pramonės ateitį ir žengia energetikos bei ketvirtosios pramonės revoliucijų priekyje. Tapusi tarptautinių FIA "Formulė E" lenktynių partnere ABB plečia e.mobilumo ribas ir prisideda prie tvarios ateities kūrimo. ABB dirba apie 135.000 darbuotojų daugiau nei 100 šalių. www.abb.com

   • Twitter
   • Facebook
   • LinkedIn
   • Weibo
   • Spausdinti
   • Siųsti el. paštu
  seitp202 bdbbc02a8f741c54c12582b300289ff2