ABB pristato patį ekonomiškiausią įkrovimo sprendimą elektrinėms transporto priemonėms

2018-03-20 - ABB plečia savo įkrovimo sprendimų portfelį ir pristato naują AC (kintamosios srovės) sieninių įkroviklių seriją. Tai lengvai montuojamas sprendimas namams ir verslui.

Naujajame AC sieninių įkroviklių portfelyje 52 skirtingos konfigūracijos. Tai yra aukštos kokybės, ekonomiškas asmeninių ar verslo elektromobilių įkrovimo taškas. Šis sprendimas papildo ir sustiprina ABB išmaniųjų pastatų sprendimų portfelį, apimantį viską nuo apšvietimo iki šildymo, muzikos, saugumo ir automobilio įkrovimo.

Kompaktiška 50 x 25 cm2 ant sienos tvirtinama dėžutė gali būti montuojama namuose ar biuruose. Tai ypač tinka įmonėms, kurios klientams norėtų suteikti mokamą elektromobilio įkrovimo paslaugą nakties metu, pvz., viešbučiuose.

ABB elektromobilių įkrovimo padalinio vadovas Frank Mühlon sakė: "Nuolat augantys hibridinių ir elektrinių automobilių pardavimai skatina verslą ir vairuotojus ieškoti paprastų ir ekonomiškų transporto priemonių įkrovimo sprendimų".

"Įkrovimas neturėtų trukdyti dienos darbams, todėl išplėtėme savo portfelį. AC sieninius įkroviklius yra paprasta įdiegti ir naudoti namuose bei darbe. Vairuotojai dabar galės nakčiai tiesiog prijungti savo automobilį, o rytą sėsti ir važiuoti."

Sieniniai įkrovikliai atsparūs oro sąlygoms ir gali būti montuojami tiek viduje, tiek išorėje. Jie yra skirtingų ​​versijų 4,6 ir 11 kW kintamosios srovės įkrovos bei 22 kW kintamosios srovės 3 fazių įkrovos. Kaip ir kitiems ABB produktams, taip ir sieninių įkroviklių montavimui užtenka konsultacijos telefonu su techninės pagalbos centru.

ABB AC sieniniai įkrovikliai atitinka „Open Charge Point Protocol“ (OCPP) pramonės standartą. Jie gali turėti įvairių jungčių tipų, įskaitant 2 kištukinius lizdus Type-1 arba Type-2 standarto bei kabelį su Type-1 arba Type-2 kištukais. Ten, kur sieninius įkroviklius sumontuoti ant sienos yra sudėtinga, galima pasirinkti iš kelių stovų su vienu įkrovikliu, su dviem įkrovikliais abiejose pusėse arba dviem įkrovikliais 90 laipsnių kampu. Sieniniai įkrovikliai taip pat gali būti su energijos skaitikliu arba be jo, galima galios balansavimo funkcija, operatoriaus integracija ir UMTS/3G modemas.

Kitos papildomos funkcijos: radijo dažnių identifikavimas (RFID), padidinto saugumo identifikacija; SIM kortelių modeliai duomenų perdavimui; įvesties srovės ribojimo programinė įranga, pagal vietos reikalavimus; komunikacijos sąsaja, skirta išmaniajam įkrovimo valdymui bei žiniatinklio įrankiai statistikai, konfigūracijai ir prieigos valdymui.

Frank Mühlon pridūrė: "AC sieniniai įkrovikliai klientams suteiks naujus įkrovimo sprendimus, susietus su jų pastatų infrastruktūra. Nepriklausomai nuo to, kur jie gyvena ar dirba, ABB dabar siūlo išmanų sprendimą, jų poreikių patenkinimui."

ABB (ABBN: SIX Swiss Ex) yra elektrifikacijos produktų, robotų ir pavarų, pramonės automatizavimo ir elektros tinklų novatoriškų technologijų lyderė, aptarnaujanti energetikos, pramonės, transporto ir infrastruktūros objektų užsakovus visame pasaulyje. Tęsdama daugiau nei 130 metų siekiančią inovacijų istoriją, šiandien ABB kuria skaitmeninę pramonės ateitį ir žengia energetikos bei ketvirtosios pramonės revoliucijų priekyje. Tapusi tarptautinių FIA "Formulė E" lenktynių partnere ABB plečia e.mobilumo ribas ir prisideda prie tvarios ateities kūrimo. ABB dirba apie 135.000 darbuotojų daugiau nei 100 šalių. www.abb.com

   • Twitter
   • Facebook
   • LinkedIn
   • Weibo
   • Spausdinti
   • Siųsti el. paštu
  seitp202 c9f98e0b8e6bf666c1258255004d822b