ABB ir "Kawasaki" bendradarbiaus robotų automatizavimo srityje

2017-11-27 - Pirmąsyk pasaulyje didžiausias dėmesys skiriamas bendradarbiaujantiems robotams ir bendro pramonės požiūrio į saugą, programavimą, komunikaciją formavimui.

ABB ir "Kawasaki Heavy Industries" - du pasauliniai pramonės automatizavimo ir robotų gamintojai šiandien paskelbė apie bendradarbiavimą. Abi kompanijos dalinsis žiniomis ir skleis informaciją apie bendradarbiaujančių robotų, ypač dvirankių, privalumus.

Pirmąsyk bus dėmesys koncentruojamas į "kobotus" (angl. 'cobot' arba 'co-robot' nuo "collaborative robot"). Abu robotų gamintojai ir toliau tęs savų produktų gamybą ir pardavimus, bet drauge bus dirbama prie bendrų techninių ir žinomumo didinimo galimybių, tokių kaip nevyriausybinių organizacijų, visuomenės švietimas apie automatizavimo naudą; ir bendro pramonės požiūrio į saugą, programavimą ir komunikaciją formavimas.

Bendradarbiavimas tarp žmonių ir robotų, mašinų ir procesų yra ypač svarbus, nes daugelyje pramonės šakų gamyba perėjo nuo didelių partijų, prie mažų, greitai reaguojančių į rinkos pokyčius. Automatika suteikia galimybę žmonėms ir robotams bendradarbiauti, panaudojant jų unikalius gebėjimus, tokius kaip žmogaus procesų išmanymas bei pokyčių valdymas, ir roboto ištvermė atliekant besikartojančius veiksmus.

Šis bendradarbiavimas bus tarptautinis, nes ABB - didžiausia robotų gamintoja Europoje, o "Kawasaki" – Azijos pramonės gigantas.

"Robotų pramonės šakos pokyčiai ir tempai šiandien yra neįsivaizduojami", - sakė ABB robotų padalinio vykdantysis direktorius Per Vegard Nerseth. "Be technologijų, naudojamų bendradarbiavimui automatizuoti, taip pat reikia naujoviškų būdų bendram darbui ir bendro pramonės požiūrio į saugą, programavimą ir komunikaciją."

"Bendradarbiaujantys robotai, ypač dvirankiai, gali dirbti su žmonėmis ir prisidėti prie visuomenės gerovės kūrimo bei darbo jėgos trūkumo ar senstančios darbo jėgos problemų sprendimo. Mes matome didelį potencialą, plėtojant bendradarbiavimo programas ir procesus ten, kur žmonės ir technologijos kartu kuria sprendimus," - sake “Kawasaki” robotų padalinio generalinis direktorius Yasuhiko Hashimoto. "Aš labai džiaugiuosi, kad ABB ir “Kawasaki" apjungia savo pajėgas kurdamos pažangesnius ir vartotojams patogesnius bendradabiavimo automatizavimo sprendimus."

ABB dvirankis robotas YuMi leidžia žmonėms ir robotams saugiai dalytis bendras užduotis, pvz. kartu dirbti smulkios elektronikos surinkimo linijoje. "Kawasaki" turi labai unikalų ir inovatorišką dvirankį "SCARA" robotą "duAro", galinti saugiai bdirbti su žmonėmis.

ABB (ABBN: SIX Swiss Ex) yra elektrifikacijos produktų, robotų ir pavarų, pramonės automatizavimo ir elektros tinklų novatoriškų technologijų lyderė, aptarnaujanti energetikos, pramonės, transporto ir infrastruktūros objektų užsakovus visame pasaulyje. Daugiau nei 100 šalių ABB dirba apie 136.000 darbuotojų, iš kurių apie 1.500 dirba Baltijos šalyse. www.abb.com

"Kawasaki" buvo įkurta daugiau nei prieš 120 metų ir ši tarptautinė bendrovė gamina revoliucinius produktus, užtikrinančius technologijų sinergiją skirtingose srityse.

"Kawasaki" yra pripažintas pasaulinis lyderis įvairiose pramonės srityse, kuris siūlo technologijas aplinkosaugai, energetikos infrastruktūrai, robotams bei įvairiausiam transportui nuo laivų, geležinkelių, lėktuvų iki laisvalaikio transporto priemonių, tokių kaip motociklai ar asmeniniai laivai. Tarptautinėje įmonėje dirba apie 35 200 darbuotojų. global.kawasaki.com


   • Twitter
   • Facebook
   • LinkedIn
   • Weibo
   • Spausdinti
   • Siųsti el. paštu
  seitp202 f3503e5786cd96a4c12581e5002845fc